Günümüzde hayatın her dalında değişen gereksinimlere paralel olarak insanlar daha konforlu, daha estetik, daha güvenli ve daha nitelikli erişim talep etmektedirler.

Bu talepler doğrultusunda teknoloji gelişmekte, kurallar ve kavramlar değişmekte akabinde yönetmelikler güncellenmektedir.

Yeni yönetmelikler asansörlerde yükseltilmiş güvenlik ve erişim şartlarını oluşturmakta, gelişen teknoloji ise performansı ve enerji verimliliğini arttırmaktadır.

PERA, yaptığı modernizasyon işi sonrasında asansörün güncel yönetmeliklere uyumluluğunu, artan performansını veeksiksiz güvenliğini garanti ederken;minimum sorun ve maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
·Asansörünüz yaşı ~10 yıldan fazla,

·Bakım ve işletme giderleri çok,

·Yedek parça temini güç,

·Kullanım sırasında tedirginlik oluşuyor,

·Sık sık arıza yapıyor,

·Güncel yönetmeliklere uygun değil ise,

Asansörünüzde MODERNİZASYON gereklidir.
 
PERA, dünyada gelişen sektörel teknolojiyi yakından takip etmektedir. Her biri kendi konusunda sektörün zirvesinde bulunan çözüm ortakları ile yeni tesislerde olduğu gibi modernizasyonda da müşteriye özel çözüm olanaklarını sunmaktadır. PERA, müşterinin günlük kullanımını en az seviyede etkileyecek şekilde modernizasyonu planlamakta ve gerçekleştirmektedir.