Merkezi İstanbul’da bulunan Pera Mühendislik 1992 yılından bu yana asansör sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün geniş ve profesyonel bir kadroyla birlikteyaygın bir servis ağına da sahip olan Pera Mühendislik özellikle her türlü hidrolik asansörlerintasarımı, tesisi, modernizasyonu, bakım ve servisi konusunda sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir.

Pek çok uluslararası kuruluş ile ortak çalışmalara imza atan Pera Mühendislik, kendi alanındaki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da hizmet veren Pera Mühendislik, standart imalatların yanı sıra özel ihtiyaçlara yönelik sıra dışı talepleri de proje bazında tasarlayarak en ileri teknoloji ile üretilmiş asansör sistemlerinin tesisini ve tesis sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir.

Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik, kaliteli ve yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır.

Faaliyetlerimizi 2014/33/AB Asansör yönetmeliği, GCNTURK tarafından verilmiş olan Ek XIII (H Modülü) belgesi ve TS-EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi standartlarında sürdürmekteyiz. Bu sistemler doğrultusunda tesisini tamamladığımız asansörlere “CE” işaretini iliştirmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği’ne (AYSAD) üyedir.

Asansör teknolojilerindeki tecrübemiz ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.

Saygılarımızla; PERA MÜHENDİSLİK MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.