1) Havuz Asansörü

Helikopter pistine uygun asansör tekniğine benzer bir çalışma olarak tasarlanmıştır. Panoramik bir kabin ile detaylandırılarak, ortama uygun ve görsel bir sunum sağlamaktadır

2) Hindistan -Jio World Centre Helipad Asansörü

Mumbai şehrinde bulunan Jio World Centre binasındaki helikopter asansörü Hindistanki partnerimiz Marconi Elevator ile birlikte yapımı tamamlamıştır. Helikopter asansör projelerimize bir yenisini daha eklemekten mutluluk duymaktayız. Asansörümüzün kapasitesi 2500 kg’dır. Montajı da tarafımızdan yapılan asansör, 2022 yılında hizmete girmiştir.

3) LÖSEV

Farklı atmosfer şartlarına uygun, helikopter pistine ulaşımı sağlamak için yüksek konforlu ve güvenli asansörler tasarlamaktayız.
Mesa Mesken A.Ş. tarafından 2015 yılında Ankara/İncek’te LÖSEV Lösemili Çocuklar Kenti projesi kapsamında helikopter pistinde hizmet verecek olan pist yönetmeliğine uygun sedye asansör tasarımımız tamamlanmıştır.

4) Anadolu Hisarı

Müşterimizin özel talebi ile tasarlanan, farklı atmosfer şartlarına uygun yolcu asansörümüzdür. Kabin duvarlarına uygulanan mermer, hem kabin içerisinden hem de dışarıdan görünümü sağlanarak estetik detaylar özenle uygulanmıştır.